Dzień Dobry, Nasi Kochani!

Chcielibyśmy Was zaprosić do kolejnej edycji zbiórki na aparat do wykonywania badań EKG (już trzeciej w tym roku) dla potrzebującej osoby. Piszemy „kolejna edycja” ponieważ z wpłatami jest różnie, po pierwsze cieszymy się że w ogóle są, po drugie – zawsze towarzyszy nam duża wiara w cel i pewność siebie tak więc wierzymy, że małymi łyżkami dozbieramy na taki jeden aparat już niedługo. Wszystko dzięki Waszym hojnym datkom.

Ponownie chcemy skorzystać z opcji zbiórki na facebooku, po licznych zapytaniach udostępniamy także możliwość do indywidualnych wpłat na poniższy numer konta:

Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja e-medycyna”

ul. Gombrowicza 5/8, 70-785 Szczecin

nr konta bankowego w mbanku: 15 1140 2004 0000 3602 7775 0666

wpłata tytułem: datek na cele statutowe fundacji e-medycyna

Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel?
Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter).

Wygląda on tak:

Aparat EHO-MINI to aparat który ze względu na prostotę obsługi pozwala na uzyskanie w szybkim czasie zapisu pracy serca. Z aparatu odchodzą cztery kable do których podłącza się elektrody w następujących miejscach na ciele:

„Fundacja E-medycyna” pozyskuje pieniądze (dzięki Waszym datkom) na takie urządzenie i wyposaża miejsca w których są one najbardziej przydatne w tym hospicja, ośrodki pomocy najbiedniejszym, niepełnosprawnym i osobom potrzebującym stałej opieki kardiologicznej. Tak, jak na bieżąco jesteście informowani jakie kwoty są wpłacane na ten cel, tak samo systematycznie będę informować Was o zakupie i dostarczeniu urządzenia do danej placówki czy pacjenta. Chcę także abyście wskazywali miejsca (w całej Polsce), w których uważacie, że taki sprzęt jest bardzo potrzebny.

Możesz także pomóc ratować życie, każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Nie zapominam także, o naszych najbardziej hojnych wpłacających, dla 3 osób które wpłacą najwyższe kwoty w ciągu trwania całej zbiórki przekażemy do rąk własnych lub na wskazany adres korespondencyjny takie oto podziękowania zawierające: podziękowanie + nagrodę.

1. miejsce – Bergerlebnis rund um Garmisch-Partenkirchen (Oberbayern) – (11.07.1980) (link)

2. miejsce – Znaczek pocztowy – Sun Yat-sen (3000 Dolar Chiński) – Chiny (Imperium) 1947 (link)

3. miejsce – Wschodnie Chiny (1949) 22-lecie Armii Wyzwolenia (270 Dolar Chiński) (link)

Serdeczne podziękowania dla dotychczasowych wpłacających w akcji charytatywnej 2/2019 (celowo nie umieszczamy nazwisk ze względu na RODO):

1. Renata P. (wpłata 50zł i 25zł ze wcześniejszej akcji) – podziękowanie w trakcie przekazania do Anglii.
2. Katarzyna P. (wpłata 50zł) – podziękowanie w trakcie przekazania.

Za wszystkie dotychczas uzbierane pieniądze, lajkowanie i udostępnianie postów serdecznie dziękujemy. Są nieocenionym wsparciem.

link do zbiórki na facebooku: (kliknij tutaj),