Dzień Dobry, Nasi Kochani!

Chcielibyśmy Was zaprosić do kolejnej edycji zbiórki na aparat do wykonywania badań EKG serca dla potrzebującej osoby.

Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter).

Dzięki temu aparatowi najbardziej potrzebujący pacjent, będzie mógł wykonać badania EKG serca bez wychodzenia z domu. W ten sposób nie będzie narażał siebie i innych na utratę zdrowia w związku z panującą pandemią koronawirusa.

Ponownie chcemy skorzystać z opcji zbiórki na facebooku, po licznych zapytaniach udostępniamy także możliwość do indywidualnych wpłat na poniższy numer konta:

Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja e-medycyna”

ul. Gombrowicza 5/8, 70-785 Szczecin

nr konta bankowego w mbanku: 15 1140 2004 0000 3602 7775 0666

wpłata tytułem: datek na cele statutowe fundacji e-medycyna

Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel?
Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter).

Wygląda on tak:

Aparat EHO-MINI to aparat który ze względu na prostotę obsługi pozwala na uzyskanie w szybkim czasie zapisu pracy serca. Z aparatu odchodzą cztery kable do których podłącza się elektrody w następujących miejscach na ciele:

„Fundacja E-medycyna” pozyskuje pieniądze (dzięki Waszym datkom) na takie urządzenie i wyposaża miejsca w których są one najbardziej przydatne w tym hospicja, ośrodki pomocy najbiedniejszym, niepełnosprawnym i osobom potrzebującym stałej opieki kardiologicznej. Tak, jak na bieżąco jesteście informowani jakie kwoty są wpłacane na ten cel, tak samo systematycznie będę informować Was o zakupie i dostarczeniu urządzenia do danej placówki czy pacjenta. Chcę także abyście wskazywali miejsca (w całej Polsce), w których uważacie, że taki sprzęt jest bardzo potrzebny.

Możesz także pomóc ratować życie, każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Nie zapominamy także, o naszych najbardziej hojnych wpłacających, dla 3 osób które wpłacą najwyższe kwoty w ciągu trwania całej zbiórki przekażemy do rąk własnych lub na wskazany adres korespondencyjny takie oto podziękowania zawierające: podziękowanie + nagrodę.

1. miejsce – Pocztówka Nürnberg Sinwellturm der Poststempel Egloffstein (25.08.1970) (link)

2. miejsce – Znaczek pocztowy – Znaczek Chiny (Imperium) 1948 – Sun Yat-sen (40000 Dolar Chiński) (link)

3. miejsce – Wschodnie Chiny (1950) Pociągi parowe & dostarczanie poczty (z 15 na 100 Dolar Chiński) (link)

Serdeczne podziękowania dla dotychczasowych wpłacających w akcji charytatywnej 3/2019 (celowo nie umieszczamy nazwisk ze względu na RODO):

1. Marta Z. (wpłata 200zł) – podziękowanie w trakcie przekazania.
2. Justyna M. (wpłata 200zł) – podziękowanie w trakcie przekazania.
3. Renata P. (wpłata 47ł) – podziękowanie w trakcie przekazania do Anglii.

 

Za wszystkie dotychczas uzbierane pieniądze, lajkowanie i udostępnianie postów serdecznie dziękujemy. Są nieocenionym wsparciem.

link do zbiórki na facebooku: (kliknij tutaj),