Dzień Dobry! Nasi drodzy.

Tym razem chcieliśmy Was zachęcić do zbiórki pieniędzy, a dokładniej do „dozbierania” jeszcze takiej same kwoty, aby zakupić aparat do wykonywania badań EKG. Tak jak wspomniałem, pod koniec roku 2018r. wypuściliśmy dwie akcje charytatywne na facebooku w której uzbieraliśmy 1020,12 zł. Wszystko dzięki Waszym hojnym datkom.

Ponownie korzystamy z opcji zbiórki na facebooku, po licznych zapytaniach udostępniamy także możliwość do indywidualnych wpłat na poniższy numer konta:

Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja e-medycyna”

ul. Gombrowicza 5/8, 70-785 Szczecin

nr konta bankowego w mbanku: 15 1140 2004 0000 3602 7775 0666

wpłata tytułem: datek na cele statutowe fundacji e-medycyna

Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel?
Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter).

Wygląda on tak:Aparat EHO-MINI to aparat który ze względu na prostotę obsługi pozwala na uzyskanie w szybkim czasie zapisu pracy serca. Z aparatu odchodzą cztery kable do których podłącza się elektrody w następujących miejscach na ciele:

„Fundacja E-medycyna” pozyskuje pieniądze (dzięki Waszym datkom) na takie urządzenie i wyposaża miejsca w których są one najbardziej przydatne w tym hospicja, ośrodki pomocy najbiedniejszym, niepełnosprawnym i osobom potrzebującym stałej opieki kardiologicznej. Tak, jak na bieżąco jesteście informowani jakie kwoty są wpłacane na ten cel, tak samo systematycznie będziemy informować Was o zakupie i dostarczeniu urządzenia do danej placówki czy pacjenta. Chcemy także abyście wskazywali nam miejsca (także w Polsce), w których uważacie, że taki sprzęt jest bardzo potrzebny.

Możesz także pomóc ratować życie, każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Nie zapominamy także, o naszych najbardziej hojnych wpłacających, dla 3 osób które wpłacą najwyższe kwoty w ciągu trwania zbiórki przekażemy do rąk własnych lub na wskazany adres korespondencyjny takie oto e-medycynowe podziękowania zawierające: podziękowanie + nagrodę.

1. miejsce – Pocztówka z 28.06.1960 z niemieckiego kurortu Erholungsort Ertinghausen im Solling (link)

2. miejsce – Znaczek pocztowy – Kombajn w czasie zbiorów, Kanada (1946), Pokojowa rekonwersja (link)

3. miejsce – Znaczek pocztowy – Pielęgniarka (seria pracownicy), Chiny (1956) (link)

Serdeczne podziękowania dla dotychczasowych wpłacających (celowo nie umieszczamy nazwisk ze względu na RODO):

  1. Anna P. -F.
  2. Barbara K.
  3. Kate A.
  4. Konrad F.
  5. Ewelina J.
  6. Renata D.
  7. Arleta G.-P.

Za wszystkie dotychczas uzbierane pieniądze, lajkowanie i udostępnianie postów serdecznie dziękujemy. Są nieocenionym wsparciem.

link do zbiórki na facebooku: (kliknij tutaj),

możesz także wesprzeć fundację 1% podatku (kliknij tutaj)