Dzień Dobry! Nasi drodzy.

Tym razem chcieliśmy Was zachęcić do zbiórki pieniędzy na aparat do wykonania badań EKG. Ta zbiórka jest dość nietypowa bo to pierwszy raz, kiedy korzystamy z systemu zbiórki zaproponowanego przez facebook. Zanim doszło do tego momentu zespół facebook bardzo dokładnie zweryfikował naszą fundacje (fundacja e-medycyna) i ku naszemu zaskoczeniu w dość szybkim tempie umożliwił skorzystanie z tej wygodnej opcji. Dotychczas opieraliśmy się na innych dostępnych rozwiązaniach tworząc aukcje na facebooku z licytacjami pod postami, próbowaliśmy sił umieszczając także wpisy na stronach www.emedycyna.org oraz www.adriannaumowicz.com. Za wszystkie dotychczas uzbierane pieniądze, lajkowanie i udostępnianie postów serdecznie dziękujemy. Są nieocenionym wsparciem.

Czy chcesz wesprzeć wraz z nami szlachetny cel?
Zbieramy pieniądze na miniaturowy, mobilny aparat do telediagnostyki oraz telemonitorowania o nazwie EHO-MINI (Event Holter).

Wygląda on tak:

Aparat EHO-MINI to aparat który ze względu na prostotę obsługi pozwala na uzyskanie w szybkim czasie zapisu pracy serca.
Z aparatu odchodzą cztery kable do których podłącza się elektrody w następujących miejscach na ciele:

„Fundacja E-medycyna” pozyskuje pieniądze na takie urządzenie i wyposaża miejsca w których są one najbardziej przydatne w tym hospicja, ośrodki pomocy najbiedniejszym, niepełnosprawnym i osobom potrzebującym stałej opieki kardiologicznej. Tak, jak na bieżąco jesteście informowani jakie kwoty są wpłacane na ten cel, tak samo systematycznie będziemy informować Was o zakupie i dostarczeniu urządzenia do danej placówki. Chcemy także abyście wskazywali nam miejsca, w których uważacie, że taki sprzęt jest bardzo potrzebny.

Możesz także pomóc ratować życie, każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczyć. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie.

Link do wsparcia na facebooku: (kliknij tutaj)