Dzień Dobry!

Jest nam niezmiernie miło poinformować że dnia 24 kwietnia 2018 w Bukowy Park – Hotel & Restauracja (ul. Radosna 66, 70-752 Szczecin) odbędzie się 3 edycja #WWK w Szczecinie. Będzie to jedyna tak duża wymiana kontaktów w tym półroczu w naszym regionie! Nie zabraknie w niej reprezentantów „Fundacji e-medycyna” (Pani Prezes Arleta Górecka-Przybycień i Wiceprezes Adrian Naumowicz który wystąpi w roli prelegenta)

Założenia Wielkiej Wymiany Kontaktów:

Wiedza – każde spotkanie to możliwość posłuchania ekspertów i praktyków z różnych dziedzin biznesu. Uczysz się od najlepszych i poszerzasz swoje kompetencje na bieżąco.

Kontakty – w spotkaniu bierze średnio udział od 80 do 100 Przedsiębiorców. W ciągu 4 godzin spotkania aż połowa czasu zaplanowana jest na networking. Jest to świetna okazja do zdobycia cennych kontaktów do budowania biznesu.

Biznes to kontakty. Spotkania są świetną okazją do poszerzenia kontaktów oraz wiedzy biznesowej. Dzięki zdobytym kontaktom budujesz relacje, rozwijasz biznes oparty na rekomendacjach oraz zdobywasz nowych klientów.

WWK to największe cyklicznie organizowane spotkania networkingowe dla Przedsiębiorców w 14 miastach w Polsce oraz w Londynie.

Organizatorzy WWK (w tym Katarzyna Dziubalka) przewidzieli następujący harmonogram tego wydarzenia:

17:30 – 18:30 – wielka wymiana kontaktów cz. 1
18:30 – 19:00 – Zatrzymaj wspinaczkę na piramidy i zacznij w końcu je budować! – niezwykła egipska przypowieść o dwóch bratankach wielkiego faraona – Chumie i Azurze w odniesieniu do dzisiejszej przedsiębiorczości.” – Adrian Naumowicz
19:00 – 19:30 – „Najlepsze strategie inwestowania w nieruchomości” – Tomasz Stawiarz
19:30 – 21:00 – wielka wymiana kontaktów cz. 2
21:00 – 22:00 – kolacja VIP

Reprezentant fundacji e-medycyna podczas  prelekcji nawiążę do tematów związanych z rozwojem fundacji, projektów i innych przedsięwzięć realizowanych w ramach statutowych.

Poniżej prezentujemy sylwetki prelegentów:

 

Adrian Naumowicz

Menedżer ds. marketingu i sprzedaży TeleCardio Sp. z o.o. sp.k.

Od 8 lat prowadzi firmy o różnym profilu. Piastował stanowiska menedżera ds. wdrażania i rekrutacji w branży ubezpieczeniowej, menedżera sprzedaży w branży biurowej, menedżera ds. portali internetowych gdzie tworzył z zespołem strony internetowe i aplikacje mobilne oraz menedżera ds. rozwoju gdzie prowadził placówkę edukacyjną. Jest szkoleniowcem i trenerem z takich dziedzin jak: zarządzanie, IT, sprzedaż, rozwój osobisty (ponad 40 certyfikatów). Z działalności pozarządowej m.in. wiceprezesem Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce – „Fundacja e-medycyna”. Obecnie zajmuje się koordynowaniem projektów, w tym szczególnie innowacyjnych technologicznie. Jego „ostatnim dzieckiem” jest edukacyjna platforma e-medyczna – wysoka jakość szkoleń on-line dla branży medycznej o nazwie www.intrnaumed.pl. Jego ostatnie działania brandingowe zostały dostrzeżone przez lokalną medyczną firmę TeleCardio Sp. z o.o. sp.k. Więcej informacji na www.adriannaumowicz.com.

   

Tomasz Stawiarz

Specjalista ds. Inwestycji w Nieruchomoścu

Dyrektor ds. Planowania i Przygotowania Inwestycji w firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Zarządzania, kierunku Gospodarka Nieruchomościami na Krakowskiej Akademii w Krakowie. Pierwszą Firmę zajmującej się nieruchomościami założył w roku 2009. Założył też i prowadził wiele firm związanych zarówno z branżą wellness, doradczą jak i budowlaną. Tomasz Stawiarz specjalizuje się w analizie nieruchomości pod względem ekonomicznym. Przygotowuje inwestycje oraz prowadzi rozmowy z inwestorami finansowymi. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Tomasz Stawiarz ma 31 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Jego pasją są oraz wyprawy górskie oraz biegi z przeszkodami. Szczególnie w tej ostatniej dziedzinie odnosi wiele sukcesów.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Bilety dostępne (tutaj)