Z wielką przyjemnością chcemy Państwa poinformować, że w dniu 21 sierpnia 2017 r. Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i E-drowie w Polsce „E-medycyna” nawiązała współpracę ze „Stowarzyszeniem Dobrych Działań dla Gminy Kołbaskowo”.

Nasza Fundacja propaguje wiedzę na temat współczesnych i nowatorskich metod profilaktyki, diagnozowania oraz rehabilitowania pacjentów poprzez udostępnienie usług telemedycznych.
Wstępnie Prezes Fundacji „E-medycyna” Arleta Górecka-Przybycień oraz Prezes „Stowarzyszenia Dobrych Działań dla Gminy Kołbaskowo” Edyta Majewska-Gargula omówiły zakres współpracy na rzecz pomocy dla mieszkańców Gminy Kołbaskowo, który w najbliższym czasie Państwu przedstawimy.

Rozmowa między Paniami dotyczyła telekonsultacji kardiologicznej za pomocą urządzeń do przesyłania badań EKG na odległość.

Celem Fundacji „E-medycyna” jest wspieranie rozwoju telemedycyny i e-zdrowia przede wszystkim poprzez organizowanie warsztatów i szkoleń, które mają nie tylko przekazać wiedzę, ale nauczyć praktycznego z niej korzystania. W tym zakresie Fundacja „E-medycyna” proponuje współpracę przy własnym autorskim projekcie, który ma unaocznić, że profilaktyka, diagnozowanie czy rehabilitowanie na odległość już dzisiaj może okazać się prostą codziennością dającą szybszy i łatwiejszy dostęp do specjalistów bez stania w kolejkach.