Kochani,

Nadszedł czas by podsumować niezwykłe wydarzenie jakim był Tydzień Inicjatyw Pozarządowych! Dla przypomnienia TIP to taki czas w roku, kiedy szczecińskie organizacje pozarządowe prezentują swoje działania mieszkańcom Szczecina. Stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne, związki i towarzystwa pokazują jak wyglądają ich działania. Spotkania, dyskusje, warsztaty, zajęcia dla dzieci młodzieży czy seniorów to tylko część oferty jaką szczecińskie organizacje pozarządowe zaprezentowały podczas tego tygodnia (21-27.05.2018r.).

Fundacja e-medycyna Wielki Piknik Pasji Pod Platanami 2018
Fundacja e-medycyna Wielki Piknik Pasji Pod Platanami 2018

Jest nam niezmiernie miło, że Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „Fundacja e-medycyna” mogła reprezentować godnie  Szczecin pokazując że rozwój telemedycyny i e-zdrowia w tym regionie stoi na bardzo wysokim poziomie. Jest nam także niezmiernie miło, że wszelkie działania prowadzone w tym kierunku (telemedycyna i e-zdrowie) kojarzone są z naszą fundacją.

W niedziele (tj. 27 maja) odbył się Wielki Piknik Pasji na Jasnych Błoniach. Zespół fundacji e-medycyna uczestniczył w tym wydarzeniu organizując Punkt Promocji Zdrowia.  Na miejscu (impreza rozpoczęła się o godzinie 11 i potrwała do wieczora) krzewiliśmy wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia, odżywiania się, aktywności fizycznej, prowadzenia badań profilaktycznych (badania ciśnienia krwi, badania EKG, spirometria, pulsoksymetria). Cieszymy się ogromnie, że tak dużo osób interesowało się naszym stoiskiem i brało czynny udział w badaniach.

Poniżej prezentujemy film-relacje ze szczecińskiego spotkania organizacji pozarządowych Pod Platanami na Jasnych Błoniach 2018. Dowiecie się jak wyglądał Punkt Promocji Zdrowia Fundacji e-medycyna, a także jak prawidłowo podłączyć urządzenie EHO-mini Event Holter czyli miniaturowy, mobilny aparat do tele-diagnostyki oraz tele-monitorowania.

A także fotorelacja (45 zdjęć):

Partnerzy: