W dniach 19-20 kwietnia 2017r. dzięki zaangażowaniu:

Uniwersytet Szczeciński - Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania - logo - fundacja e-medycyna

telecardio tnoik logo fundacja e-medycyna

Honorowy patronat:

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Polskie Stowarzyszenie Choroby Huntingtona logo e-medycyna

Sponsor strategiczny:

telecardio proplus k2-med logo e-medycyna

Złoty Sponsor

mediGuard logo fundacja e-medycynaWydarzenia towarzyszące (stoiska firm, stowarzyszeń oraz fundacji):

fundacja e-medycyna fundacja kamienica 1 logo

agp (advanceglobalplatforms) assistech logofundacja e-medycyna

utworzono międzynarodową konferencje o charakterze otwartym pt.: Telemedycyna 2017 – Nowoczesna Ochrona Zdrowia, skierowane do osób zainteresowanych tematem telemedycyny i jej rozwoju w Polsce i za granicą. Konferencja była także miejscem w którym międzynarodowe biznesy spotkały się w jednym miejscu, by zacieśnić współpracę oraz podpisać nowe umowy partnerskie.

Miejscem w którym odbyła się konferencja był Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 66 sala 126 Ip.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zespół Fundacji Na Rzecz Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce „e-Medycyna” miał bardzo duży wkład w organizacje tak wielkiego wydarzenia. Fundacja zacieśniła kontakty z partnerami biznesowymi, stowarzyszeniami i fundacjami. Na szczególe wyróżnienie zasługuje fakt, że Pani Arleta Górecka-Przybycień (Prezes Fundacji e-Medycyna) była główną organizatorką tego przedsięwzięcia i wywiązała się z tego wzorowo.

Podczas konferencji w ramach Punktu Promocji Zdrowia  można było skorzystać z wielu atrakcji:

Spółka AssisTech oraz Fundacje „E-medycyna”, „Kamienica 1”, oferowały m.in. badanie ciśnienia tętniczego krwi, badanie ekg za pomocą Eho Mini Event Holter, analizę składu masy ciała (BMI). Na stanowisku dietetyka można było skorzystać z bezpłatnych porad specjalisty oraz wypróbować system C-Eye, który wspiera komunikację alternatywną za pomocą technologii śledzenia wzroku użytkownik

Dziękujemy bardzo za przybycie, poniżej prezentujemy fotorelacje z międzynarodowej konferencji: