Dzień Dobry,

Dnia 15 lutego 2019r. odbędzie się Walne Spotkanie Organizacji Pozarządowych w UM Szczecin,  na którym zostaną wybrane osoby do Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kadencję 2019-2021. Jest nam niezmiernie miło przedstawić naszą kandydatkę do tego stanowisko: Panią  Prezes Fundacji e-Medycyna – Arletę Górecką-Przybycień.

Rekomendacja Organizacji Pozarządowych:

Arleta Górecka-Przybycień to osoba, która od kilku lat angażuje się w działalność na rzecz osób starszych – grupy wiekowej szczególnie narażonej na wykluczenie społeczne. Swoimi osiągnięciami i zaangażowaniem udowodniła, że jako animatorka działań na rzecz środowiska seniorów potrafi realizować przedsięwzięcia w grupach lokalnych nawiązując jednocześnie współpracę z innymi instytucjami i organizacjami. Proponowane przez nią innowacje i otwarte podejście do wyzwań pomocy społecznej pozwala wykorzystać dobre praktyki, wymieniać doświadczenia i zastosować najlepsze rozwiązania w tej dziedzinie. To z kolei wyzwala niezwykle twórcze i wartościowe pomysły na takie przedsięwzięcia, które mogą zmienić nie tylko najbliższe otoczenie ale mieć także charakter systemowy. Jej zapał i zmysł organizatorski oraz łatwość nawiązywania kontaktów ułatwiają finalizowanie i realizacje wielu pomysłów, które integrują i aktywizują różne środowiska. W pracy cechuje ją sumienność, rzetelność, wielkie zaangażowanie i oddanie sprawie oraz przede wszystkim ludziom – tym z którymi i dla których pracuje. Pani Arleta pasjonuje się tym co robi, a taka postawa jest bardzo wartościowa szczególnie w obszarach pomocy.

Zachęcamy wszystkich uczestników Organizacji Pozarządowych do oddawania głosów na nasza kandydatkę. Za każdy głos już z góry dziękujemy. Do zobaczenia na Walnym Spotkaniu Organizacji Pozarządowych w UM Szczecin.

XVII Walne Spotkanie Organizacji Pozarządowych, odbędzie się
w piątek 15 lutego 2019 roku  o godzinie 16.00, w sali nr 160 Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  przy ulicy Matejki 22 w Szczecinie.