Dzień Dobry,

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż „Fundacja E-medycyna” rusza z kolejną edycją aukcji charytatywnej.

Aukcja charytatywna nr 3 (2017) Fundacja E-medycyna
Aukcje charytatywne nr 1 i 2/2017 zakończyły się dosyć niedawno. Fundację wsparły Marta Ciszek-Lis i Jacek Ostaszewski ze Szczecina (razem 250zł). Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pomimo innych akcji, jest także miejsce w Szczecinie dla akcji charytatywnych w dziedzinie telemedycyny.
Dzisiaj wychodzimy ponownie z inicjatywą licytacji charytatywnej z nagrodą – świetną pocztówką i badaniem EKG wraz z opisem kardiologa gratis.
Krótki regulamin:
1. Czas trwania aukcji charytatywnej: od godz. 20:00 (19.05.2017) – do 20:00 (02.06.2017) – 2 tygodnie.
2. Kto może uczestniczyć: Osoba posiadająca konto na facebooku (mogąca wystawiać komentarz i wstawić kwotę jaką oferuje), zamieszkująca miasto Szczecin (do przekazania nagród)
3. Zasady: Każdy z uczestników aukcji proponuje w poście kwotę którą jest gotów zapłacić za przedmiot. Proszę aby kwota była wyższa co najmniej 1 grosz od poprzedniej. Zaczynamy od 1zł.
4. Przedmiot licytacji: Luftkurort Heigenbrücken im Spessart (05.07.1968), Państwo: Niemcy, Miejscowość: Heigenbrücken
Obiekt: Luftkurort Heigenbrücken im Spessart, Znaczek: Jest
Data stempla pocztowego: (05.07.1968). Jak na zdjęciach dołączonych poniżej.
5. Cała kwota z aukcji charytatywnej, będzie przeznaczona na cele statutowe Fundacji E-medycyna” – zbiórka na 2 aparaty do pomiaru EKG i podłączenie do systemu, aby pacjenci mogli za darmo korzystać z aparatów i platformy.
6. Zwycięzca licytacji otrzyma:
– certyfikat o numerze 3 od fundacji e-medycyna w podziękowaniu za wsparcie,
– wyżej wymieniony przedmiot licytacji – czyli pocztówka,
– badanie EKG urządzeniem EHO-MINI wraz z opisem kardiologa i dojazdem do klienta na terenie Szczecina gratis (można wskazać inną osobę np. mamę, tatę, sportowca, itp…)
7. Po zakończeniu licytacji kontaktujemy się ze zwycięzcą licytacji, prosimy o wpłatę na konto fundacji. Spotykamy się, przekazujemy certyfikat, robimy badanie EKG i zdjęcie pamiątkowe :).
8. Prośba, proszę o traktowanie poważnie licytacji. Chcemy pomagać :). Proszę o udostępnianie. Dziękuję w imieniu zespołu Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i E-zdrowia w Polsce.
Licytujemy (dając propozycje w poście) pod zdjęciem pocztówki: Link do aukcji na facebooku.