Dzień Dobry,

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż „Fundacja E-medycyna” rusza z kolejną edycją aukcji charytatywnej.

Aukcja Charytatywna nr 2 2017 fundacja e-medycyna

Poprzednia aukcja charytatywna (nr 1/2017) zakończyła się o 20:00, 24.03.2017r. Kwotą 150zł, wsparła konto fundacji Marta Ciszek-Lis ze Szczecina. Jesteśmy zadowoleni, że pomimo innych akcji, jest także miejsce w Szczecinie dla akcji charytatywnych w dziedzinie telemedycyny.
Nie zapominamy nadal o naszym lokalnym „szczecińskim podwórku” i zaplanowaliśmy kolejną aukcje. Nagrodą w licytacji – jest pocztówka i badanie EKG wraz z opisem kardiologa gratis. Konkurs odbywa się na facebookowej stronie fundacji e-medycyna.
Poniżej krótki regulamin:
1. Czas trwania aukcji charytatywnej: od godz. 20:00 (10.04.2017) – do 20:00 (24.04.2017) – 2 tygodnie.
2. Kto może uczestniczyć: Osoba posiadająca konto na facebooku (mogąca wystawiać komentarz i wstawić kwotę jaką oferuje), zamieszkująca miasto Szczecin (do przekazania nagród)
3. Zasady: Każdy z uczestników aukcji proponuje w poście kwotę którą jest gotów zapłacić za przedmiot. Proszę aby kwota była wyższa co najmniej 1 grosz od poprzedniej. Zaczynamy od 1zł.
4. Przedmiot licytacji: Kategoria: Pocztówka, Państwo: Niemcy, Miejscowość: Brodenbach (Mosel), Obiekt: Hotel Ankerterrasse Bes. Willi Hannes, Znaczek: jest, Data stempla pocztowego: 16.10.1968.
5. Cała kwota z aukcji charytatywnej, będzie przeznaczona na cele statutowe Fundacji E-medycyna” – zbiórka na 2 aparaty do pomiaru EKG i podłączenie do systemu, aby pacjenci mogli za darmo korzystać z aparatów i platformy.
6. Zwycięzca licytacji otrzyma:
– certyfikat o numerze 2 od fundacji e-medycyna w podziękowaniu za wsparcie,
– wyżej wymieniony przedmiot licytacji – czyli pocztówka,
– badanie EKG urządzeniem EHO-MINI wraz z opisem kardiologa i dojazdem do klienta na terenie Szczecina gratis (można wskazać inną osobę np. mamę, tatę, sportowca, itp…)
7. Po zakończeniu licytacji kontaktujemy się ze zwycięzcą licytacji, prosimy o wpłatę na konto fundacji. Spotykamy się, przekazujemy certyfikat, robimy badanie EKG i zdjęcie pamiątkowe :).
8. Prośba, proszę o traktowanie poważnie licytacji. Prosimy o udostępnianie. Dziękujemy w imieniu zespołu Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i E-zdrowia w Polsce.
Licytujemy (dając propozycje w poście) pod zdjęciem pocztówki (link)
https://web.facebook.com/events/1274570582659648/?active_tab=discussion